Кошик
74 відгуків
Оформляйте замовлення через сайт – отримайте знижку!Каталог

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (завтра, 17.09).

Підключення до електрики

Підключення до електрики в Києві та Київській області

Електроенергія – невід'ємна частина життя, вона забезпечує освітлення, роботу обладнання, загальний комфорт. Щоб всі процеси протікали безупинно, а енергосистема витримувала необхідну навантаження, підключення повинно проводитися професіоналами. Компанія "Укрэнергобудсервис" виконує будь-які завдання з гарантією якості.

Наявність досвіду і власного обладнання дає можливість створювати сучасні енергетичні системи і проводити їх у будь-який населений пункт. Ми працюємо як з приватними домоволодіннями, так і юридичними особами, об'єктами комунальної власності. Маніпуляції виконуються за технічним нормам і у відповідності з затвердженими правилами.

Нестандартні підключення

Класичний підведення електроенергії до будинку, в тому числі багатоквартирному, торгового приміщення, багаторазово випробуваний. В цьому немає нічого складного, особливо для професіоналів. Але нестандартні підключення теж затребувані. Такими вважаються випадки, коли:

● напруга в точках приєднання та забезпечення потужності не збігається;

● необхідно з'єднання з електроустановкою, що має потужність понад 50 кВт, або ж відстань до точки підключення складає більше 300 метрів;

● приєднується електроустановка, що виробляє електрику.

Щоб забезпечити споживача енергією, потрібно створити нові джерела электропоставки, які мають вищу потужність, ніж поточна потреба замовника. Деколи необхідно розробляти нову енергосистему, задіюючи повітряні лінії, трансформатори, для яких створюються нові технічні умови.

Фахівці компанії "Укрэнергобудсервис" виконують нестандартне підключення в кілька етапів, виключаючи похибки і проблеми з подачею електрики:

1. Підбір обладнання у відповідності з потужністю і фазністью.

2. Розробка повного проекту зовнішнього енергопостачання. Сюди входять проекти введення кабелю, вузла обліку, заземлення, а також геодезичний план місцевості.

3. Проведення монтажних робіт згідно з попередньо розробленої технічної документації та з обов'язковим тестуванням за результатами робіт.

4. Отримання довідок про виконання технічних умов (ТУ).

5. Укладення договорів з постачальниками електроенергії.

Процедура підключення нестандартного схожа на традиційну, але для її виконання потрібно виконання широкого спектру робіт і дотримання суворих вимог. Часто необхідно підключення резервних потужностей на випадок, якщо централізоване постачання припиниться з різних причин.

Це впливає на вартість нестандартного підключення, перелік необхідної документації і час виконання завдання. Тому варто звертатися до професіоналів, які врахують всі нюанси, правильно сформують пакети документів та нададуть найкращий результат у вигляді ефективної енергосистеми.

Прокладання повітряних ліній

Щоб прокласти до нового абоненту дроти, найчастіше використовуються повітряні лінії. Їх переваги:

● демократична вартість, в порівнянні з прихованими комунікаціями;

● проста процедура пошуку пошкоджень та їх усунення;

● можливість комбінування проводів, завдяки чому за лініями ЛЕП передається не тільки електрику, але і телефонний сигнал, імпульси пристроїв релейного захисту та інші дані.

Для формування лінії електропостачання по повітрю необхідно залучати спеціалістів, що мають відповідну кваліфікацію та дозволу на монтаж системи. Крім того, важливо задіяти сучасне обладнання та якісні матеріали, які не мають дефекти, що загрожують безпеці конструкцій.

Створення повітряних ліній проводиться в кілька етапів, кожен з яких суворо контролюється експертами:

● розчищення магістралі від гілок дерев та інших перешкод (особливу важливість має очищення при прокладці ВЛ потужністю від 1 кВт);

● демонтаж старих опор, якщо мова йде про реконструкцію наявної енергосистеми;

● розбивка траси на ділянки, де будуть змонтовані опори (розмітка проводиться за нормами, які не дозволяють проводах бути в натягу або звисати);

● розробка котлованів, призначених для міцної установки опор без ризику їх звалювання або просідання;

● монтаж опор для проведення повітряної лінії;

● монтаж проводів, які будуть використовуватися для доставки енергії;

● прокладка повітряного кабелю і монтаж освітлення, якщо опори будуть використовуватися ще і в якості освітлювальних.

Залучення професійних енергетиків дозволить уникнути порушень. Проблеми можуть бути пов'язані з неврахованої природоохоронною зоною, а також пошкодженням інших комунікацій при відриві котлованів для розміщення опор. Фахівці "Укрэнергобудсервис" вивчають план місцевості і технічні схеми, щоб уникнути спірних ситуацій і нанесення шкоди майну комунального фонду.

Також наша компанія володіє власним парком спецтехніки, сертифікованої для роботи з електромережами. Це виключає ризик ураження працівників електричним струмом. Всі роботи виконуються у відповідності з технічними умовами.

 

Ще одним важливим нюансом є грозозахист. Її зазвичай монтують на повітряні лінії потужністю від 35 кВ. Ми вивчаємо місцевість і приймаємо рішення про монтажі грозозахисту. Якщо в цьому є необхідність, все робиться для безпроблемної передачі енергії та безпеки комунікацій.

Будівництво ТП і КТП

Для забезпечення високої потужності замовнику може знадобитися власний трансформатор, здатний перетворювати енергію високої потужності від 6 кВ в звичайну споживчу з напругою 0,4 кВ. Ми виконуємо будівництво ТП і КТП з нуля, обладнавши ефективні тупикові і прохідні підстанції в залежності від потреб замовника.

Трансформатори можуть монтуватися на опорах у захищених коробах або обладнуватися як окремі споруди – так виконуються кіоскові трансформаторні підстанції. Вони можуть підвищувати або знижувати напругу, але незмінно виконуються фахівцями, що мають допуск до цієї роботи.

Будівництво ТП і КТП необхідно в декількох випадках:

● прокладання нової лінії енергопостачання для живлення раніше неелектрифікованій області;

● модернізація наявних електроліній при недоліку потужності;

● особиста потреба в збільшеному обсязі і потужності підстанції (для потреб бізнесу).

Перед вибором потужності трансформаторної підстанції фахівці оцінюють потреби майбутніх абонентів. Також враховуються кліматичні умови, адже при настанні холодів, підвищення вологості і випаданні опадів трансформатор повинен бути захищений. Тому в КТП апаратура додатково обігрівається, всередині споруди є система освітлення, відведені спеціальні місця для зберігання витратних матеріалів.

Обслуговувати трансформаторну підстанцію повинні представники енергетичної компанії. Якщо вона буде в приватній власності, цей обов'язок покладається на власника. КТП відмінно підійдуть для сільських господарств, садово-городніх товариств, гаражних кооперативів і навіть невеликих населених пунктів. Вони не виробляють шкідливих відходів і викидів, а для недопущення сторонніх до обладнання отримують надійний захист.

Професіонали з досвідом і всім необхідним обладнанням виконають розрахунок трансформаторної підстанції, її монтаж в підготовлену зону. Щоб не переживати про можливі помилки та несвоєчасне обслуговуванні, можна замовити цю послугу у нас – фахівці компанії будуть відвідувати ТП і КТП за встановленим графіком, щоб перевірити обладнання і обслужити його згідно з регламентом.

Складання і узгодження проектної документації

Щоб підключення до електрики було безпроблемним, необхідно, насамперед, розробити проектну документацію. Саме на її основі проводяться будівельно-монтажні роботи, а уповноважена особа відслідковує виконання нормативів.

При розробці паперів фахівці орієнтуються на містобудівні норми, законодавчі акти, санітарні норми і правила, а також Гости. Велика кількість вимог робить створення проекту електропостачання чи не найважливішою частиною робіт. Зокрема, потрібно враховувати такі норми:

 

● архітектурні;

● будівельні;

● пожежні;

● екологічні.

Крім того, потрібно брати до уваги умови енергоефективності. Завдяки заздалегідь відпрацьованим проекту знижується ризик аварійних ситуацій в ході подальшої експлуатації. Короткі замикання, відключення пристроїв захисту, перенапруження окремих ділянок, займання проводки – всього цього можна уникнути, створивши якісний і професійний проект.

В проектних паперах також опрацьовуються наступні питання:

● опис точки підключення;

● обгрунтування електричної схеми, яка пропонується для обладнання;

● відомості про электроприемниках, кількість споживачів, а також розрахункова потужність при одночасному використанні;

● список заходів, які проводяться для збереження якості електроенергії;

● суть рішень, які забезпечують не тільки робочий, але і резервне енергопостачання;

● дані про реле захисту, автоматизації системи, органах управління електричними мережами;

● політика енергозбереження;

● особливості контуру заземлення та захисту від блискавок;

● можливості масштабування і посилення системи.

Крім плану, потрібно створити схеми і креслення, які наочно продемонструють, які споживачі і де будуть розташовані. У нашій компанії "Укрэнергобудсервис" є необхідна ліцензія та дозволи, а правильна проектна документація дозволить безпомилково виконати роботи як нашим фахівцям, так і стороннім компаніям.

Рішення завдань будь-якої складності

Чтобы провести электроэнергию на свое производство, в дом или даже населенный пункт, стоит обратиться к профессионалам. У представителей фирмы “Укрэнергобудсервис” есть не только лицензия, но и опыт работы, а также все необходимое оборудование, которое позволяет выполнить все работы эффективно и безопасно.

Підсумок звернення до нас – правильно змонтована, підключена і надійна енергосистема з усіма дозвільними документами. Ми виконуємо будь-які замовлення під ключ, забезпечуючи гарантований результат при будь-яких обсягах роботи. Достатньо зв'язатися з нами і скласти технічне завдання, яким фахівці будуть керуватися під час роботи.

Дзвоніть!!!

(044) 337-54-42

(096) 291-24-23

(093) 084-01-03

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner