Кошик
74 відгуків
Оформляйте замовлення через сайт – отримайте знижку!Каталог
ТОП УСЛУГА
Під'єднання до електрики, фото 2

Під'єднання до електрики

Опис
Інформація для замовлення

 

Під'єднання до електрики в Києві та Київській області під ключ

Телефонуйте вже зараз:

(044) 337-54-42

(096) 291-24-23

(093) 084-01-03

 

Електроенергія — невіддільна частина життя, вона забезпечує освітлення, роботу обладнання, загальний комфорт. Щоб усі процеси протікали безупинно, а енергосистема витримала необхідне навантаження, під'єднання має здійснюватися професіоналами. Компанія "Укренергобудсервіс" виконує будь-які завдання з гарантією якості.
 
Наявність досвіду та власного обладнання дає можливість створювати сучасні енергетичні системи та проводити їх у будь-якому населеному пункті. Ми працюємо як із приватними домоволодіннями, так і юридичними особами, об'єктами комунальної власності. Маніпуляції здійснюються за технічними нормами та відповідно до затверджених правил.
 
Розв'язання завдань будь-якої складності

Щоб провести електроенергію на своє виробництво, у будинок або навіть населений пункт, варто звернутися до професіоналів. У представників фірми "Укренергобудсервіс" є не тільки ліцензія, а й досвід роботи, а також усе необхідне обладнання, яке дає змогу виконати всі роботи ефективно й безпечно.

Підсумовування поводження з нами — правильно змонтована, під'єднана та надійна енергосистема з усіма дозвільними документами. Ми виконуємо будь-які замовлення під ключ, забезпечуючи гарантований результат за будь-яких обсягів роботи. Досить зв'язатися з нами та скласти технічне завдання, яким фахівці будуть керуватися під час роботи.

Нестандартні під'єднання

Класичне підведення електроенергії до будинку, зокрема багатоквартирного, торгового приміщення, багаторазово випробуване. У цьому немає нічого складного, особливо для професіоналів. Але нестандартні під'єднання теж потрібні. Таковими вважаються випадки, коли:

●      напруга в точках приєднання й забезпечення потужності не збігається;

●      необхідне з'єднання з електроустановкою, що має потужність понад 50 кВт, або ж відстань до точки приєднання становить понад 300 метрів;

●      приєднується електровстановка, що виробляє електрику.

Щоб забезпечити споживача енергією, потрібно створити нові джерела електропостачання, які мають вищу потужність, ніж поточна потреба замовника. Часом необхідно розробляти нову енергосистему, залучаючи повітряні лінії, трансформатори, для яких створюються нові технічні умови.

Фахівці компанії "Укренергобудсервіс" виконують нестандартне під'єднання в кілька етапів, усуваючи похибки та проблеми з подаванням електрики:

1.     Добір обладнання відповідно до потужності та фазності.

2.     Розробка повного проєкту зовнішнього енергопостачання. Сюди входять проєкти введення кабелю, вузли обліку, заземлення, а також геодезичний план місцевості.

3.     Проведення монтажних робіт згідно з попередньо розробленою технічною документації та з обов'язковим тестуванням за результатами робіт.

4.     Отримання дослівок про виконання технічних умов (ТУ).

5.     Поєднання договорень із постачальниками електроенергії.

Процедура нестандартного під'єднання схожа на традиційну, але для її виконання потрібне більш широке спектра робіт і дотримання суворих вимог. Часто потрібне під'єднання резервних потужностей на випадок, якщо централізоване постачання припиниться з різних причин.

Це впливає на вартість нестандартного під'єднання, перелік необхідної документації та час виконання завдання. Тому варто звертатися до професіоналів, які врахують усі нюанси, правильно сформують пакети документів і нададуть найкращий результат як ефективна енергосистеми.

Прокладка повітряних ліній

Щоб прокласти до нового абонента дроту, найчастіше використовуються повітряні лінії.

Їхні переваги:

●      демократична вартість, порівнюючи з прихованими комунікаціями;

●      проста процедура пошуку пошкоджень та їх усунення;

●      можливість комбінування дротів, завдяки чому по лініях LEP передається не тільки електрика, а й телефонний сигнал, імпульси пристроїв релейного захисту та інші дані.

Для формування лінії електропостачання повітрям необхідно залучати фахівців, що мають відповідну кваліфікацію та роздільну здатність на монтаж системи. Крім того, важливо залучити сучасне обладнання та якісні матеріали, які не мають дефектів, що заважають безпеці конструкцій.

Створення повітряних ліній здійснюється за кілька етапів, кожен із яких суворо контролюється експертами:

●      розчищення магістралі від гілок дерев та інших перешкод (особливу важливість має очищення під час прокладання ВЛ потужністю від 1 кВт);

●      демонтаж старих опор, якщо йдеться про реконструкцію наявної енергосистеми;

●      розбивання траси на зони, де будуть змонтовані опори (розмітка виробляється за нормами, які не дають змогу дротам бути в натягуванні або звисати);

●      розробка колованів, призначених для міцного встановлення опор без ризику їх звалювання або просідання;

●      монтаж опор для проведення повітряної лінії;

●      монтаж дротів, які будуть використовуватися для доставки енергії;

●      прокладка повітряного кабелю та монтаж освітлення, якщо опори використовуватимуться ще й як освітлювальні.

Приваблення професійних енергетиків дасть змогу уникнути порушень. Проблеми можуть бути пов'язані з неврахованою природоохоронною зоною, а також ушкодженням інших комунікацій у разі відриву котлованів для розміщення опор. Фахівці "Укренергобудестервіс" вивчають план місцевості та технічні схеми, щоб уникнути спірних ситуацій і заподіювання шкоди володінню комунального фонду.

Також наша компанія має власний парк спецтехніки, сертифікований для роботи з електромережами. Це виключає ризик ураження працівників електричним струмом. Усі роботи виконуються відповідно до технічних умов.

Ще одним важливим нюансом є грозозахист. Її зазвичай монтують на повітряні лінії потужністю від 35 кВ. Ми вивчаємо місцевість і приймаємо рішення про монтаж грозозахисту. Якщо в цьому є потреба, все робиться для безпроблемного передавання енергії й безпеки комунікацій.

Будівництво ТП і КТП

Для забезпечення високої потужності замовникові може знадобитися власний трансформатор, здатний перетворювати енергію високої потужності від 6 кВ у звичайну споживчу з напругою 0,4 кВ. Ми виконуємо будівництво ТП і КТП з нуля, обладнаючи ефективні тупі та прохідні підстанції залежно від потреб замовника.

Трансформатори можуть монтуватися на опорах у захищених коробах або обладнатися як окремі споруди — так виконуються кіоскові трансформаторні підстанції. Вони можуть підвищувати або знижувати напругу, але незмінно виконуються фахівцями, що мають допуск до такої роботи.

Будівництво ТП і КТП необхідно в декількох випадках:

●      прокладка нової лінії енергопостачання для живлення раніше неелектрифікованої зони;

●      модернізація наявних електроліній у разі браку потужності;

●      особиста потреба у збільшеному об'ємі та потужності підстанції (для потреб бізнесу).

Перед вибором потужності трансформаторної підтримки фахівці оцінюють потреби майбутніх абонентів. Також враховуються кліматичні умови, адже у разі настання холодів, підвищення вологості та випадання опадів трансформатор має бути захищений. Тому в КТП апаратура додатково обігрівається, всередині споруди є система освітлення, відведені спеціальні місця для зберігання витратних матеріалів.

Обслуговувати трансформаторну підстанцію мають представники енергетичної компанії. Якщо вона буде в приватній власності, цей обов'язок надається власникам. КТП чудово підійдуть для сільських господарств, садово-городніх підприємств, гаражних кооперативів і навіть невеликих населених пунктів. Вони не виробляють шкідливих відходів і викидів, а для недопущення сторонніх до обладнання отримують надійний захист.

Професіонали з досвідом і всім необхідним обладнанням виконають розрахунок трансформаторної підстанції, її монтаж у підготовлену зону. Щоб не переживати про можливі помилки та несвоєчасне обслуговування, можна замовити цю послугу в нас — фахівці компанії будуть відвідувати ТП і КТП за встановленим графіком, щоб перевірити обладнання й обслужити його згідно з регламентом.

Складання й узгодження проектної документації

Щоб під'єднання до електрики було безпроблемним, необхідно насамперед розробити проектну документацію. Саме на її основі виробляються будівельно-монтажні роботи, а уповноважене обличчя відстежує виконання нормативів.

Під час розроблення паперів фахівці орієнтуються на градобудівні норми, законодавальні акти, санітарні норми та правила, а також ГОСТИ. Велика кількість вимог робить створення проєкту електропостачання мало не найважливішою частиною робіт. Зокрема, потрібно враховувати такі норми:

●      архітектурні;

●      будівельні;

●      пожежники;

●      екологічні.

Крім того, потрібно брати до уваги умови енергоефективності. Завдяки заздалегідь опрацьованому проєкту знижується ризик аварійних ситуацій у процесі подальшої експлуатації. Короткі замикання, вимкнення пристроїв захисту, перенапруження окремих ділянок, загоряння проводини — усього цього можна уникнути, створивши якісний і професійний проєкт.

У проєктних папірах також пропрацьовуються такі питання:

●      опис точки приєднання;

●      обґрунтованість електричної схеми, яка пропонується для обладнання;

●      відомості про електроприймачі, кількість споживачів, а також розрахункова потужність у разі одночасного використання;

●      список заходів, які проводяться для збереження якості електроенергії;

●      суть рішень, які забезпечують не тільки робоче, а й резервне енергопостачання;

●      дані про реле захисту, автоматизації системи, органи керування електромережами;

●      політика енергоощадження;

●      особливості контуру заземлення та захисту від блискавок;

●      можливості масштабування та посилення системи.

Крім плану, потрібно створити схеми та креслення, які наочно продемонструють, які споживачі та де будуть розташовані. У нашій компанії "Укренергобудсервіс" є необхідна ліцензія та допуски, а правильна проектна документація дасть змогу безпомилково виконати роботи як нашим фахівцям, так і стороннім компаніям.

Ми виконуємо будь-які замовлення під ключ, забезпечуючи гарантований результат за будь-яких обсягів роботи.

Досить зв'язатися з нами та скласти технічне завдання, яким фахівці будуть керуватися під час роботи.

Телефонуйте вже зараз:

(044) 337-54-42

(096) 291-24-23

(093) 084-01-03

  • Ціна: від 1 000 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner