Кошик
74 відгуків
Оформляйте замовлення через сайт – отримайте знижку!Каталог

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (сьогодні).

Дизельні Генератори Coelmo (Італія)

Італійська компанія Coelmo - виробник дизель генераторного обладнання в широкому діапазоні потужностей. Виробничі площі компанії (37000 м2), наявність 2-х власних заводів на території Італії (плюс будівництво третього), сучасні напрацювання та досвід (компанія заснована в 1946 р.) дозволяють пропонувати споживачеві продукцію бездоганної якості і складати серйозну конкуренцію іншим брендам в цьому сегменті виробництва.

Концерн  Coelmo зарекомендовал себя на европейском рынке как качественный и надежный поставщик, продукция которого соответствует современным требованиям,  а потому обеспечивает:

- широкий диапазон мощностей – от 3 до 3000 кВт;

- европейский стандарт качества и безопасности ISO 9001, ISO 14001 и SA8000;

- работа ДГУ в ручном и автоматическом режиме в условиях максимальной загрузки;

- возможность быстрого развертывания в неблагоприятных погодных или военных условиях;

- высокий уровень шумоизоляции (благодаря надежным защитным кожухам);

- соответствие классу защиты IP – 23;

- сумісність з іншими видами електротехнічного устаткування при можливості паралельної роботи.

Одним з переваг дизельних генераторів Coelmo є наявність широкої лінійки моделей, що випускаються для цивільного та комерційного застосування.
Це можуть бути:

- генератори малої потужності  2-11,7 кВт, які з успіхом експлуатуються в цивільному будівництві (котеджах, заміських будинках, резиденціях, приватних житлових комплексах);

- генератори середньої потужності 45-103 кВт, що застосовуються для забезпечення електроживленням торгових і бізнес-центрів, супермаркетів, готельних комплексів, будівельних майданчиків;

- генератори великої потужності 103-465 кВт, які гарантовано забезпечують безперебійне постачання електроживленням великим виробничим підприємствам, телекомунікаційних корпорацій, лікарнях, аеропортах, залізничних та автомагістралях, банкам, великим виставкових комплексів.

Якість дизельних генераторів Coelmo досягається на потужностях компанії, завдяки застосуванню на виробництві новітніх технологій, сучасного проектування і досвіду висококваліфікованих співробітників.

Coelmo – це колосальний досвід в 72 роки з виробництва одних із самих надійних і високотехнологічних дизельних генераторів в Європі.
 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner