Кошик
74 відгуків
Дизельный генератор мощностью 40 кВт всего за 200640 грн!Посмотреть!
ДБЖ RIELLO SENTINEL PRO 3000 ER (3000ВА/2400ВТ) 1Ф.-1Ф., фото 2

ДБЖ RIELLO SENTINEL PRO 3000 ER (3000ВА/2400ВТ) 1Ф.-1Ф.

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Технічні характеристики ДБЖ RIELLO SENTINEL PRO 3000 (3000ВА/2400Вт) 1ф.-1ф.

МОДЕЛЬ SEP3000
КОД CSEP3K0LRU
ПОТУЖНІСТЬ 3000ВА/2400Вт
ВХІД

Номінальна вхідна напруга 230-230-240 В ~
Діапазон вхідної напруги без переходу на батареї
140 - 276 В ~ (при навантаженні 50%)

184 - 276 В ~ (при навантаженні 100%)

Максимально допустима напруга 300 В ~
Номінальна частота 50/60 Гц
Коефіцієнт потужності > 0.99
Діапазон частоти < 7%
БАЙПАС
Діапазон напруги 180 - 264 В~
Діапазон частоти Обрана частота (від + 1,5 Гц до + 5 Гц, можливість конфігурування)
ВИХІД
Спотворення напруги при лінійній/искаж. навантаженні < 2% / < 4%
Частота за вибором: 50 Гц або 60 Гц або автонастройка
Зміна в статиці + 1%
Зміна в динаміці < 5% за 20 мс
Форма хвилі синусоїда
Хрест-фактор струму 3 : 1
ККД в режимі ECO Mode і Active Smart 98%
БАТАРЕЇ
Тип Свинцево-кислотні, герметичні,
Час заряду
ЧАС ПЕРЕВАНТАЖЕННЯ
100% < Нагр < 110% 2 хвилини
110% < Нагр < 150% 5 секунд
Нагр. > 150% 1 секунда
ІНШІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Вага нетто (кг) 28
Вага брутто (кг) 31,2
Розміри (ШхГхВ) (мм): 190 х 446 х 333
Розміри упаковки (ШхГхВ) (мм) 325 х 585 х 470
Захист від підвищеної напруги 300 Дж
Захист ланцюга Перевантаження - коротке замикання - підвищена напруга - тепловий захист - низький заряд батарей
Обмін інформацією USB / DB9 з RS232 і контакти / слот інтерфейсу обміну інформацією
Вхідні роз'єми 1 IEC 320 C14
Вихідні розетки 4 IEC 320 C13
Нормативи
Безпека: EN62040-1 і директива 2006/95/EL;

ЕМС: EN60040-2, категорія С2 і директива 2004/108/ EL

Робоча температура
0С / +40С

Температура зберігання
-15С / 45С

Колір
Чорний

Відносна вологість
< 95%, без конденсату

Рівень шуму
< 40 дБА на відстані 1 м.

Стандартні аксесуари
Кабель живлення, послідовний кабель, USB-кабель, керівництво з безпеки, коротке керівництво по експлуатації, ПО на CD-ROM

Після багатьох років успішних продажів серії Dialog компанія Riello UPS представляє її еволюційний варіант: серію Sentinel Pro.

Ви оціните Sentinel Pro завдяки його унікальному сучасному дизайну і завдяки поліпшенню характеристик, досягнутого в результаті постійного вдосконалення технологій в лабораторіях Riello UPS. В ДБЖ Sentinel Pro використовується технологія ON-Lineдвойного перетворення, яка є вираженням максимальної надійності і максимального ступеня захисту таких відповідальних навантажень, як сервери, IT-системи та пристрої для передачі мовної інформації.

У тих системах забезпечення безперервної працездатності, де потрібен тривалий час роботи від батареї, можна збільшити час автономної роботи до багатьох годин завдяки використанню версій ER, забезпечених посиленим зарядним пристроєм.

Вузол панелі управління був повністю перероблений; доданий РК-дисплей, що відображає не тільки стан ДБЖ, але і всі дані, що стосуються входу, виходу і батареї. Інвертор був повністю перероблений, так само як і каскад мікропроцесорного керування, в цілях підвищення ефективності і розширення можливостей по конфігурації.

Апарати Sentinel Pro володіють максимальними можливостями для паралельного підключення (послідовний порт USB); крім того, вони оснащені слотом розширення для використання плат перетворення протоколу або плати сухих контактів.

Компанія RIELLO UPS завжди дбала про економію електроенергії і тому ввела в сериюSentinel Pro кнопку вимикання для зниження до нуля витрати електроенергії в періоди тривалого простою (ECO LINE).

Серія ДБЖ Sentinel Pro включає в себе моделі 700ВА, 1000ВА, 1500ВА, 2200ВА і 3000ВА.

ГНУЧКІСТЬ В ЕКСПЛУАТАЦІЇ

З метою зниження енерговитрат передбачені різні режими роботи ДБЖ, які сам користувач може запрограмувати в залежності від своїх потреб і від того навантаження, на яку необхідно подати живлення:

Economy Mode: з метою підвищення ККД (до 98%) дозволяє вибрати технологію Line Interactive для живлення від зовнішньої мережі; у цьому режимі скорочується споживання енергії самим ДБЖ і, як наслідок, підвищується її ККД (до 98%);
Active Smart: ДБЖ самостійно вибирає режим роботи (On Line або Line Interactive) в залежності від якості мережевої напруги, контролюючи при цьому кількість, періодичність та тип наявних перешкод;
Stand by Off (Резервний): ДБЖ подає харчування на навантаження тільки в разі зникнення основної мережі. Інвертор запускається плавно з тим, щоб уникнути високих пускових струмів.
Робота в якості перетворювача частоти (50 або 60 Гц).
РОБОТА В ЯКОСТІ РЕЗЕРВНОГО ДБЖ

Дана конфігурація забезпечує роботу тих пристроїв, на які харчування має подаватися навіть у відсутність зовнішньої мережі, наприклад, системи аварійного освітлення, пристрої виявлення та гасіння пожеж, сигналізація і т. п. В разі перебоїв в електропостачанні спрацьовує інвертор, подає на навантаження електроживлення з плавним пуском (Soft Start); тим самим вдається уникнути невиправданого збільшення його параметрів.

ОПТИМІЗАЦІЯ РОБОТИ БАТАРЕЙ

Серія Sentinel PRO володіє пристроєм, що запобігає глибокий розряд акумуляторних батарей, який може скоротити термін їх служби. ДБЖ періодично проводить тестування працездатності батарей (дане тестування можна запустити вручну), і завдяки широкому діапазону вхідної напруги обмежує кількість випадків переходу на батареї, що дозволяє зберегти їх характеристики протягом більшого часу.

МОЖЛИВІСТЬ ЗБІЛЬШЕННЯ ЧАСУ АВТОНОМНОЇ РОБОТИ

Передбачена можливість підключення до ДБЖ додаткових батарей з метою збільшення часу автономної роботи. Крім того, в серію Sentinel PRO входять апарати версії ER, не містять внутрішніх батарей і мають більш потужні зарядні пристрої, необхідні для тривалого часу автономної роботи.

НИЗЬКИЙ РІВЕНЬ ШУМУ

Завдяки використанню високочастотних компонентів і контролю швидкості вентиляторів в залежності від навантаження, рівень шуму ДБЖ становить менше 40 дБ.

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Фільтроване, стабілізовану і надійне напруга: технологія On-Line подвійного перетворення VFI згідно з нормативом IEC 62040-3) з фільтрами придушення зовнішніх перешкод;
Високий рівень захисту від перевантаження (до 150%);
Автоматичний програмований перезапуск при поновленні подачі живлення від зовнішньої мережі;
Включення від батареї («холодныйстарт»);
Корекція коефіцієнта потужності (вхідний коефіцієнт потужності ДБЖ близький до 1);
Широкий діапазон вхідних напруг (від 140В до 276В) без переходу на батареї;
Можливість збільшення часу автономної роботи до декількох годин;
Можливість повної конфігурації за допомогою програмного забезпечення UPS Tools;
Високий рівень надійності акумуляторних батарей (їх автоматично запускається вручну тестування);
Високий рівень надійності ДБЖ (повне мікропроцесорне управління);
Слабкий вплив на зовнішню мережу (синусоїдальна споживання);
Відновлювана захист на вході.
ШИРОКІ МОЖЛИВОСТІ ПО ОБМІНУ ІНФОРМАЦІЄЮ

Широкі можливості по обміну інформацією високого рівня для всіх оперативних систем та мережевих середовищ, програмне забезпечення для моніторингу та вимикання PowerShield3 для операційних системWindows 7, 2008, Vista, 2003, XP, Linux,Mac OS X, Sun Solaris, VMware ESX інших операційних систем Unix;
Програмне забезпечення дляконфигурации і персоналізації UPSTools в серійному виконанні;
Послідовний порт RS232 і оптоизолированные контакти;
USB-порт;
Слот для плат обміну інформацією.
Ви оціните Sentinel Pro завдяки його унікальному сучасному дизайну і завдяки поліпшенню характеристик, досягнутого в результаті постійного вдосконалення технологій в лабораторіях Riello UPS. В ДБЖ Sentinel Pro використовується технологія ON-Line подвійного перетворення, яка є вираженням максимальної надійності і максимального ступеня захисту таких відповідальних навантажень, як сервери, IT-системи та пристрої для передачі мовної інформації.

В тех системах обеспечения непрерывной работоспособности, где требуется длительное время работы от батареи, можно увеличить время автономной работы до многих часов благодаря использованию версий ER, снабженных усиленным зарядным устройством.

Узел панели управления был полностью переработан; добавлен ЖК-дисплей, отображающий не только состояние ИБП, но и все данные, касающиеся входа, выхода и батареи. Инвертор был полностью переработан, так же как и каскад микропроцессорного управления, в целях повышения эффективности и расширения возможностей по конфигурированию.

Апарати Sentinel Pro володіють максимальними можливостями для паралельного підключення (послідовний порт USB); крім того, вони оснащені слотом розширення для використання плат перетворення протоколу або плати сухих контактів.

Компанія RIELLO UPS завжди дбала про економію електроенергії і тому ввела в сериюSentinel Pro кнопку вимикання для зниження до нуля витрати електроенергії в періоди тривалого простою (ECO LINE).

2 РОКИ ГАРАНТІЇ

Основні
СтанНовий
Тип монтажуПідлоговий
Країна виробникІталія
Виробник Riello
Гарантійний термін 24 міс
Індикація Цифрова
  • Ціна: 22 100 грн

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner